Ср, 19.06.2019, 21:13 • Ви увійшли як "Гость"  
 

Стара
Фортеця
7-12/10
2010

Київська
Русь
28/10-2/11
2010

Чумацький шлях
18-23/11
2010

Ралі
Трембіта
2-7/12
2010

Буковинська зима
23-28/12
2010

Ралі
Маріуполь
13-18/01
2011

Ралі
Акерман
27/01-1/02
2011

Львівський стандарт
10-15/02
2011

Александров ралі
3-8/03
2011

Ралі
Галіція
24-29/03
2011

Прайм Ялта
Ралі
14-19/04
2011

Ралі
Буковина
5-10/05
2011
Rally "Stara Fortetsya"
Результати
Поз В класі Пілот Країна Клас Авто Час ВідЛід ВідПопер Штраф
1 1 USVILS Kristaps Latvia N4 Subaru Impreza N14 59:34.64 +00:00.00 +00:00.00
2 1 CHIROKOV Vladimir Russia S2000 Ford Fiesta Mk.VI S2000 61:35.03 +02:00.39 +02:00.39
3 2 SALTENIS Vilius Lithuania N4 Mitsubishi Lancer Evo 8 61:57.17 +02:22.53 +00:22.14
4 2 KARKACH Alex Russia S2000 Ford Fiesta Mk.VI S2000 62:06.34 +02:31.69 +00:09.17
5 3 BORKUNOV Alexander Russia N4 Subaru Impreza N14 62:42.48 +03:07.84 +00:36.14
6 4 LOPUKHOV Aleksey Ukraine N4 Subaru Impreza N12 62:50.30 +03:15.66 +00:07.82
7 3 BEIKMANIS Roberts Latvia S2000 Ford Fiesta Mk.VI S2000 63:13.38 +03:38.74 +00:23.08
8 5 VALL Tab Lithuania N4 Subaru Impreza N14 URT 63:33.58 +03:58.94 +00:20.20
9 4 VORONKOV Serguei Ukraine S2000 Peugeot 207 S2000 63:43.62 +04:08.98 +00:10.03
10 1 SIDOROV Konstantin Ukraine S1600 Peugeot 206 S1600 63:49.25 +04:14.61 +00:05.63
11 5 SOLDAKOV Ilya Russia S2000 Ford Fiesta Mk.VI S2000 64:14.89 +04:40.25 +00:25.64
12 6 NIKOLAEF Andrey Russia N4 Subaru Impreza N14 64:19.55 +04:44.91 +00:04.66
13 7 LYKHACH Pasha Ukraine N4 Subaru Impreza N14 URT 64:21.51 +04:46.87 +00:01.96
14 8 DANYS Levko Ukraine N4 Mitsubishi Lancer Evo 9 64:37.32 +05:02.68 +00:15.81
15 2 KOCHETKOV Sergey Ukraine S1600 Lada 112 TMS 1.6 64:43.52 +05:08.88 +00:06.20
16 6 MAKIDON Dmitriy Ukraine S2000 Peugeot 207 S2000 64:48.76 +05:14.12 +00:05.24
17 7 MIKULKA Alex Ukraine S2000 Peugeot 207 S2000 64:55.10 +05:20.45 +00:06.34
18 8 DOMCHENKO Alesha Ukraine S2000 Peugeot 207 S2000 64:59.40 +05:24.76 +00:04.30
19 9 VODICKA Petr Czech Republic S2000 Ford Fiesta Mk.VI S2000 65:03.50 +05:28.86 +00:04.09 00:10.00
20 3 KOCHETKOV Anton Ukraine S1600 Lada 112 TMS 1.6 65:07.74 +05:33.10 +00:04.24
21 9 SISI Saulute Lithuania N4 Subaru Impreza N11 66:23.01 +06:48.37 +01:15.27
22 10 MILYAKOV Dmitriy Russia S2000 Peugeot 207 S2000 67:32.90 +07:58.26 +01:09.89
23 10 LEGEDZA Andriy Ukraine N4 Subaru Impreza N14 URT 68:32.56 +08:57.91 +00:59.66
24 11 OSIPOV Evgeniy Russia S2000 Ford Fiesta Mk.VI S2000 68:39.81 +09:05.16 +00:07.25
25 12 KLYMKOVYCH Sasha Ukraine S2000 Abarth Grande Punto S2000 69:36.22 00:15.00 +10:01.59
26 11 PILKA Donatas Lithuania N4 Subaru Impreza N12 69:38.85 +10:04.22 +00:02.63 00:10.00
27 13 GETALOV Ivan Russia S2000 Ford Fiesta Mk.VI S2000 70:06.63 +10:31.99 +00:27.77
28 12 BOYPRAV Vladimir Ukraine N4 Mitsubishi Lancer Evo 9 70:12.31 +10:37.66 +00:05.68
29 4 ES'KOV Maxim Russia S1600 Lada 112 TMS 1.6 70:32.87 +10:58.23 +00:20.56
30 13 DEMYSHEV Igor Russia N4 Subaru Impreza N14 70:37.47 +11:02.84 +00:04.61
31 14 PARUBOK Dmytro Ukraine S2000 Ford Fiesta Mk.VI S2000 71:07.89 +11:33.26 +00:30.42
32 5 CUMBALYK Kristina Ukraine S1600 Opel Corsa S1600 71:41.60 +12:06.97 +00:33.71
33 6 PIDLUSKA Katya Ukraine S1600 Opel Corsa S1600 72:21.39 +12:46.75 +00:39.78
34 7 LUSHCHYK Pavel Ukraine S1600 MG ZR Super 1600 72:40.75 +13:06.11 +00:19.36
35 15 KRAVTSOV Gena Ukraine S2000 Ford Fiesta S2000 73:19.14 +13:44.51 +00:38.40 10:00.00
36 16 LYKHACH Roman Sr. Ukraine S2000 Ford Fiesta Mk.VI S2000 73:22.47 +13:47.84 +00:03.33
37 14 KUBICIK Josef Czech Republic N4 Subaru Impreza N14 URT 81:21.44 +21:46.80 +07:58.97 20:00.00*
38 8 VALENA Frantisek Czech Republic S1600 Ford Fiesta S1600 82:55.45 +23:20.81 +01:34.01 20:00.00*
39 15 Alexandr Drive Ukraine N4 Subaru Impreza N14 URT 98:39.58 +39:04.94 +15:44.13 30:00.00
40 9 RUSLAN Tkachuk Ukraine S1600 Suzuki Swift S1600 102:27.31 +42:52.67 +03:47.73 35:00.00
41 17 LEBED Nazariy Ukraine S2000 Skoda Fabia S2000 evo1 103:53.44 +44:18.80 +01:26.13 40:00.00
42 16 TITOV Yuriy Russia N4 Subaru Impreza N12 104:36.17 +45:01.53 +00:42.73 40:00.00
43 17 OZHEGOV Lev Russia N4 Mitsubishi Lancer Evo 9 106:26.44 +46:51.80 +01:50.27 40:00.00
44 10 SHEKIN Feliks Russia S1600 Suzuki Ignis S1600 107:04.19 +47:29.55 +00:37.75 35:00.00
45 18 Soldatenko Alexey Russia N4 Subaru Impreza N14 URT 108:07.17 +48:32.53 +01:02.98 40:00.00


* Штраф за непредставлені повтори
** Пілоту ES'KOV Maxim винесено попередження за відсутність у архіві з повторами файлів Cars.ini та physics.rbz
rbr.at.ua © 2008-2019