Пт, 29.03.2024, 17:39 • Ви увійшли як "Гость"  
 

Стара
Фортеця
7-12/10
2010

Київська
Русь
28/10-2/11
2010

Чумацький шлях
18-23/11
2010

Ралі
Трембіта
2-7/12
2010

Буковинська зима
23-28/12
2010

Ралі
Маріуполь
13-18/01
2011

Ралі
Акерман
27/01-1/02
2011

Львівський стандарт
10-15/02
2011

Александров ралі
3-8/03
2011

Ралі
Галіція
24-29/03
2011

Прайм Ялта
Ралі
14-19/04
2011

Ралі
Буковина
5-10/05
2011
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Open Ukrainian Virtual Championship 2010-11 » Етапи чемпіонату » 4 - Rally Trembita
4 - Rally Trembita
sanchoДата: Чт, 02.12.2010, 15:51 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 753
Статус: Offline
Летс старт biggrin

manager wild west vrt
 
AlDriveДата: Чт, 02.12.2010, 15:52 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 33
Статус: Offline
У меня датчик отсчета времени на финише не сработал и меня дисквалифицировали. Подал реквест. Прошу удовлетворить. С Ув. Alexandr Drive! Повтор имеется, могу предоставить!

Повідомлення відредагував AlDrive - Чт, 02.12.2010, 12:19
 
sanchoДата: Чт, 02.12.2010, 15:52 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 753
Статус: Offline
Quote (AlDrive)
У меня датчик отсчета времени на финише не сработал и меня дисквалифицировали. Подал реквест. Прошу удовлетворить. С Ув. Alexandr Drive! Повтор имеется, могу предоставить!

Скинте повтор на мило rbr.ukraine@gmail.com


manager wild west vrt
 
AlDriveДата: Чт, 02.12.2010, 15:52 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 33
Статус: Offline
Quote (sancho)
Quote (AlDrive)У меня датчик отсчета времени на финише не сработал и меня дисквалифицировали. Подал реквест. Прошу удовлетворить. С Ув. Alexandr Drive! Повтор имеется, могу предоставить! Скинте повтор на мило rbr.ukraine@gmail.com

Повтор скинул, что скажете? Жду решения!

Повідомлення відредагував AlDrive - Чт, 02.12.2010, 15:53
 
sanchoДата: Чт, 02.12.2010, 15:54 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 753
Статус: Offline
Реквест підтверджено.
Пілоту Alexandr Drive на СУ6 буде зараховано час 5:28.77


manager wild west vrt
 
AlDriveДата: Чт, 02.12.2010, 15:58 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 33
Статус: Offline
Quote (sancho)
Реквест підтверджено. Пілоту Alexandr Drive на СУ6 буде зараховано час 5:28.77

Спасибо за понимание! biggrin

 
Xelo1674Дата: Чт, 02.12.2010, 18:16 | Повідомлення # 7
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Статус: Offline
Прошу удовлетворить реквест. Игра вылетела на старте 4-го су. (SHOULEPOV Alexander)

Повідомлення відредагував Xelo1674 - Чт, 02.12.2010, 18:17
 
leh@08Дата: Чт, 02.12.2010, 18:34 | Повідомлення # 8
Подполковник
Група: КСК
Повідомлень: 134
Статус: Offline
Проехал первый день нормально, теперь начинаю отыгрывать два проваленных этапа, до этого были проблемы с педалями, тормоз постоянно был немного нажат, из-за этого машина не ехала в полный газ, теперь же все нормально, буду атаковать!!! biggrin biggrin biggrin

LOPUKHOV Aleksey
Yalta Crimea Rally Team
Team driver

Езжу на Logitech G25 900º + manual H-shifer

Видео: http://www.youtube.com/watch?v=4SYTzmb1jxs
 
АстраханецДата: Пт, 03.12.2010, 18:07 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 77
Статус: Offline
Леха удачи тебе!!! Буду надеяться что потерянные 2 этапа не повлияют на конечный результат!!!

Додано (03.12.2010, 18:07)
---------------------------------------------
Проехал первый день, выдался мне он очень не легко, т.к. я не люблю ехать асфальт что собственно и сыграла на настрой... первый доп и сразу же разворот, дальше все шло довольна таки не плохо но ошибка в скользком левом повороте привела к потере времени +40 сек и повреждению правого переднего колеса, в общем как заложено традицией провален первый день, буду догонять во второй. Кто не ехал всем удачи!!! cool

Повідомлення відредагував Астраханец - Пт, 03.12.2010, 18:08
 
azeffДата: Пт, 03.12.2010, 20:24 | Повідомлення # 10
Подполковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 124
Статус: Offline
У меня только доступны клио и цивик для старта, что за наш, остальных машин нет?
 
sanchoДата: Пт, 03.12.2010, 20:56 | Повідомлення # 11
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 753
Статус: Offline
Quote (azeff)
У меня только доступны клио и цивик для старта, что за наш, остальных машин нет?

Обнови фізику


manager wild west vrt
 
DimONДата: Нд, 05.12.2010, 11:33 | Повідомлення # 12
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 7
Статус: Offline
Облажался я на этапе, 25 минут штрафа за 1 день ладно, но то что я стартовал 2 день на АСФАЛЬТОВЫХ покрышках это конечно sad На старте 3 допа через 100 метров убрался....
 
RusДата: Чт, 09.12.2010, 08:46 | Повідомлення # 13
WWVRT Driver
Група: Проверенные
Повідомлень: 162
Статус: Offline
Прибрався на другий день. Все було досить банально: на правому швидкому повороті авто винесло на зовнішній радіус. Далі вдарився об дерево (чесно кажучи в Японії дуже багато "прозорих" дерев. Думав, що це одне із них, тому вирішив негальмувати. Виявилось "не прозоре" dry )

WWVRT Pilot
 
lyhodeyДата: Пт, 10.12.2010, 00:21 | Повідомлення # 14
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 89
Статус: Offline
.... загалом перший день етапу не був складним.... ніякої напруги.... ніби щоденне приготування яєшні з стейком на сніданок.... по англійськи.... просто спокійно... незважаючи на швидкі і мокрі відрізки... кінець дня - результат задовільнив би навіть самого Гагаріна... хоч він і знав, що краще за нього самого.., до нього в космос не злітав... але другий день.... чомусь тривожність з першого відрізку, а це - ознака невпевненості... тобто, що десь, але таки має бути крапка.... заважають щітки вікна, їх звук, краплі по вікні, слизька дорога, сліпі повороти.... дратує штурман.... нема кому дати в чоло.... і тут.... краса.... мов один з кольорів веселки - салатовий..... застиг на капоті .... після нього червоний.... аяяй..... + 40 + зупинка + розгін = майже хвилина... і вперед поїхали Волковіч і Кравцов.... і з другої позиції в заг.укр.заліку, я став четвертим.... намагався догнати, ..... трохи відіграв, але не вистачило одного відрізку шоб відбити нещасних 4 сек. в Кравцова.... ну шо зробиш?! іду засмажу яєшню.......... sad

*Lykhach Pasha*
Megasport Rally Team
 
MEGASinKДата: Пт, 10.12.2010, 00:59 | Повідомлення # 15
Megasport Rally Driver
Група: КСК
Повідомлень: 593
Статус: Offline
lyhodey, хааа!!!за поетичні коменти етапу - 5 балів biggrin :D але результат в тебе достойний wink і яєшня мабуть теж...якщо,звичайно,ти її не на капоті своєї розпеченої Імпрези жарив biggrin

KOTYK Sеrgio
MEGASPORT Rally Team
www.megasport.in.ua
 
KKSДата: Пт, 10.12.2010, 12:49 | Повідомлення # 16
WWVRT Driver
Група: КСК
Повідомлень: 110
Статус: Offline
Для мене етап склався вже по типовому сценарію після повернення.
Перші два асфальтові допи я їхав обережно, але асфальт мій коньок і виходило дуже не погано smile happy
Окрилений успіхом приїзжаю просто прекрасно насутпний доп, а от 4й не склався. Це вже давно відомий факт шо рівень гріпу то у кожної країни свій. Я прикатався до ЮСА, і поїхав тим же відчуттям ГБ. З перших км я невідчув великої різниці, але після перших звалених дров був П4, я наче гальмував, але машина тупо поїхала прямо, де й злов дерево. Дуже прикро було після настільки вдалих допів...

Другий день, по традиції ж biggrin , розпочинаємо після супераллі ))). Даю собі як завжди настанову не гнати.
На першому допі після пари вдалих звязок якось само взвинчується темп. І це насторожило, увертатись від дерев я в принципі вмів, але прикмета явно не хороша ))). Обережність викрутив на всі 100% і наче вдавалося, приїхзжав стабільно в +15 сек на допах на моїй "улюбленій" країні - Жапан. Але контролював відрив від Сосніна і деколи я йому привозив добряче, все було добре... поки на настав останній доп. Перед ним я десь віз Сосніну біля 30 секунд. На першому ж активному гальмуванні - колеса через знос блокуються, і я ні шоб допомогти їм газом розблокуваться, почав просто привідпускать - втратив інтенсивність гальмування і сповз трохи по схилу вниз. Наче нічого страшного, я вмикнув 1шу , трохи рипнувся і гра порахувала шо мені краще буде з С4Н ..... БЛІІІН. +40 сек як мінімум. Варіант розвитку подій в мене був єдиний - гнати!!! і привезти Сосніну секунд 10-15, авось обжену. Я погнав шо скажений. через 2 км, вилітаю і майже кусочком машини торкаюсь глядачів :(. С4Н. Відігрувати вже не було чого, але розлючений був сильно - продовжую атакувати. Вилітаю на поле, через пооране роблю переворот на 180 через капот і завалююсь на бік. С4Н. Далі по допу ще собі ліву дверку відірвав об дерево.... Програв sad

Підсумовуючи можна сказать шо вдача ждала ждала свого виходу 9-16 допи, і все таки вийшла на біс на 17му )))
Але наче в Укр. Заліку шо буде smile


Wild West VRT #24
 
StradikДата: Пт, 10.12.2010, 16:34 | Повідомлення # 17
Майор
Група: Проверенные
Повідомлень: 96
Статус: Offline
и я расскажу )))

первые два СУ проехал спокойно, прикатывался к машине и её настройкам (так как предварительных тренировок нет "с корабля на бал").
Проехал вторым в классе 1600 и 12-ым в Украинском зачёте абсолюта из 43 экипажей, не считая Нолевика ;-))
На третем Су началось: ;-)
Начиная с влажного покрытия , резко после сухого асфальта , пару мелких ошибок и момент привыкания ))))
потерял три позиции в укр.абсолюте и позицию в классе (((
на 4СУ вернул всё на своё место - 12-ый и второй в классе )))
на 5СУ потерял одну позицию в абсолюте Украины став 13-ым, из-за соперников группой классом выше, а именно N4, в классе осталось всё по прежнему. В целом 5СУ проехал медленно и неуверенно, было скорльзко.
На 6-ом СУ решил нажать на газ, но видимо не я один решил это сделать ))) переместился на 9-ую позицию в абсолюте Украины, но на третью в классе.
На 7СУ сохранил темп, что вывело меня на 8-ую позицию в абсолюте и вторую в классе )) Порадовало конечно ))
на 8Су - это последний Су первого дня, износ резины составлял более 60%, но наш экипаж вырвал ещё одну позицию, став 7-ым в абсолютном зачёте Украины и сохранив вторую позицию в классе!!! Мы молодцы!

Второй день начался с печальной новости о сходе товарища по команде Кочеткова Сергея, который шёл на первое место в классе 5-ое в абсолютном зачёте Украины. Жаль. Мои соболезнования по этому поводу (((
Для меня же день начался весьма не плохо. Финиш 9СУ первым в классе и 5-ый в абсолюте. Проехал ровно.
10-й СУ вывел меня на 4-ую строчку абсолюта Украины, но не на долго, так как меня очень быстро догонял Волкович Саня, тоже товарищ по команде, но на более мощном классе S2000 )))
11Су стабильно, позиция осталась 5-ой в абсолюте и первый в классе 1600. Это радует и расслабляет )))
с 12Су по 16-ый, ситуация была ровной и стабильной, ничего не менялось у меня, а вокруг шла борьба )))
на 17СУ меня обогнал в абсолюте мой коллега по команде Воронков Серёга, чем лишил меня 2 очей абсолютного укр.зачёта (вместо 10 очей за 5-ую позицию, получу 8 за 6-ую)
В классе оставшись первым, было не так обидно )))
В общем этап для меня прошёл нормально, но в целом по статистике сходов - это Кладбище (10 наших пилотов из 25) - это просто ужас.

Да и в целом, финишировало менее 45% от числа всех стартовавших на этом этапе, а это плохо.


Безумный Гагарин!!

Yalta Crimea Rally Team= Чемпион Украины 08-09/09-10/10-11 года
пилот Кочетков Антон


Повідомлення відредагував Stradik - Пт, 10.12.2010, 16:37
 
KKSДата: Пт, 10.12.2010, 20:40 | Повідомлення # 18
WWVRT Driver
Група: КСК
Повідомлень: 110
Статус: Offline
Жапану треба просто знать і враховувать це. На першому моєму раллі я їхав 100% по стінці і це в Японії привело мене в берізку. Навчений досвідом Києвської Русі - в Трембіті я їхав з заниженим на 1 поворотами.... там де 4ка - то була звичайна 3йка.

Wild West VRT #24
 
sanchoДата: Сб, 11.12.2010, 19:56 | Повідомлення # 19
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 753
Статус: Offline
Результати перевірки повторів:

CHIROKOV Vladimir +20 сек (1 зрізка)
ZOLOTAREV Oleg +60 сек (3 зрізки)
MIKULKA Alex +20 сек (1 зрізка)
KOLOMIETS Kirill +20 сек (1 зрізка)
KOCHETKOV Anton +20 сек (1 зрізка)
CUMBALYK Kristina +20 сек (1 зрізка)
PIDLUSKA Katya +20 сек (1 зрізка)

SALTENIS Vilius +1200 сек (відсутність повторів - 300 сек за кожен повтор)

офіційні результати обробляються


manager wild west vrt
 
CHIROKOVДата: Сб, 11.12.2010, 21:53 | Повідомлення # 20
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 13
Статус: Offline
CHIROKOV Vladimir стартовый номер 3, прошу опубликовать мою срезку, если таковая имеется, или написать время!
С Уважением, CHIROKOV Vladimir
 
Форум » Open Ukrainian Virtual Championship 2010-11 » Етапи чемпіонату » 4 - Rally Trembita
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

rbr.at.ua © 2008-2024