Чт, 28.03.2024, 18:06 • Ви увійшли як "Гость"  
 

Стара
Фортеця
7-12/10
2010

Київська
Русь
28/10-2/11
2010

Чумацький шлях
18-23/11
2010

Ралі
Трембіта
2-7/12
2010

Буковинська зима
23-28/12
2010

Ралі
Маріуполь
13-18/01
2011

Ралі
Акерман
27/01-1/02
2011

Львівський стандарт
10-15/02
2011

Александров ралі
3-8/03
2011

Ралі
Галіція
24-29/03
2011

Прайм Ялта
Ралі
14-19/04
2011

Ралі
Буковина
5-10/05
2011
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Open Ukrainian Virtual Championship 2010-11 » Етапи чемпіонату » 12 - Rally Bukovyna (Останній етап сезону)
12 - Rally Bukovyna
Ha3aPДата: Нд, 15.05.2011, 17:00 | Повідомлення # 41
WWVRT Driver
Група: Проверенные
Повідомлень: 115
Статус: Offline
Ні, перевірялось не по тій причині, а по причині простої перевірки яка стосується кожного: пілота який приймає участь в Чемпіонаті, Члена КСК який перевіряє повтори, в кінці кінців перевіряють навіть Організатора! Чому ти взявся перевіряти повтори? Чому дехто завжди зрівнює фінальні результати Організатора Чемпіонату і т.д. Слово профпригодность написав тому що думав ти не зрозумієш що мається на увазі під словом перевірка, але й і воно нічого не дало.

Особисто мені Котик, кицюня така ))), нічого поганого не зробив і навпаки досить багато допоміг Організатору! Ти ж не допоміг йому обзори поробити після кожного етапу. Я більше ніж впевнений, що люди не слали повтори тому що засумнівались у твоїх словах...

А з кільцем лізу тому що побачивши Вас там, можно цілком достовірно оцінити і Вашу їзду в раллі.

Особисто я ситуацію бачу так: аргесивна людина запрошує повтори з попередніх етапів, які вже цілком могли бути видалені, при цьому безпідставно (я не побачив жодного доказу) звинувачує одного з членів КСК у фальсифікуванні результатів. При цьому звісно я стану на сторону КСК та Організатора, тому що вони агресивно тобі не відповідають, а те що ти щось там комусь розповідав в асьці, користувачів форуму не стосується, бо це була приватна розмова і ми не бачили її суті. На форумі ж видно що ти погрожуєш мало не кожному.

Додано (15.05.2011, 17:00)
---------------------------------------------
Zzz і ти туда же. Я Котика не захищаю, тому що виник такий спір (як не крути, розібратись потрібно), підвердження обвинуваченню немає, але і Котика ми ще не почули. Так що пропоную його дочекатись і тоді розставити всі крапки над і!


Бабло побеждает зло!
 
АстраханецДата: Нд, 15.05.2011, 17:11 | Повідомлення # 42
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 77
Статус: Offline
Я бы был рад помочь чемпионату ну не кто не предлогал т.к. мы молодая команда, и не кто нас не знал, на будещее имей и нас ввиду мы все всегда рады прийти на помощь каждому.

Во вторых я всеже прошу разобраться во всем, и прошу аннулировать результаты команды за 12й этап, хочеться конечно чтобы команду вообще сняли с чемпионата за такие дела...

В третьих, все знают о том как и что проверялось я даже не веню пилотов тех кто резал, виноват тот человек кто скрывал все это, и эти срезы тоже были бы скрыты если бы - Мегасик не про шерстил наш форум и не увидел тот материал что обнаружила наша команда...

Официально порошу Вас разобраться а переписку я сброшу Саша, и получаться что по одной просьбе из Аськи ты мне скинул повторы, а по второй это было не официально? странно как то!!!

Додано (15.05.2011, 17:08)
---------------------------------------------
Ты не помог ему обзоры поделать после каждого этапа. Я больше чем уверен, что люди не слали повторы потому что засомневались в твоих словах ...

Я ему про Фаму а он мне про Ерему забудь про эти обзоры, а то что в КСК сидит человек который врет и не добросовесно проверяет срезы то это проблема, а решил проверить повторы потому что знаю почему именно выгоняли его из КСК именно выгоняли!!!

Додано (15.05.2011, 17:11)
---------------------------------------------

Quote (Ha3aP)
Zzz и ты туда же. Я Котика не защищаю, потому что возник спор (как ни крути, разобраться нужно), пидвердження обвинению нет, но и Котика мы еще не услышали. Так что предлагаю его дождаться и тогда расставить все точки над и!

Ну так разбирайся и помни что говорим мы про РАЛЛИ а не про кольцо... про кольцо это отдельная история и решать ее не здесь нужно, вот будет чемпионат на этом сайте вот тогда и поговорим, а теперь слушаем МЕГАСИКА

Повідомлення відредагував Астраханец - Нд, 15.05.2011, 17:14
 
Ha3aPДата: Нд, 15.05.2011, 17:23 | Повідомлення # 43
WWVRT Driver
Група: Проверенные
Повідомлень: 115
Статус: Offline
Якщо вже так пішли танці я також хочу звернутись до Організатора. А зніміть тоді і каманду Віраж із Чемпіонату за "такие дела"... А шо? Одним можна, то і я тоже хочу!

Ні, дальніше читання комантаря мене вбиває. Тобто Ви про мої проколи забудьте, а я весь такий кароль значить мусите зняти Мегаспорт із Чемпіонату. Я в шоці взагалі!


Бабло побеждает зло!
 
MEGASinKДата: Нд, 15.05.2011, 17:30 | Повідомлення # 44
Megasport Rally Driver
Група: КСК
Повідомлень: 593
Статус: Offline
шановний пан Єськов і його підопічні:
1. моє прізвище звучить як КотИк через букву "И" (вашу "Ы")
2. я так бачу пана Єськова ще досі муляє той випадок з відео оглядами,коли пан Єськов з піною в роті обіцяв робити відеогляд кожного етапу,а потім кудись зник і якби не я і не Назар, які нагадали йому про його обіцянки-ще й досі ми б не побачили цього "суперового" відео огляду
3. щодо інцинденту на першому етапі-так,визнаю свою провину. виборочно перевіряв повтори і так склалось,що не помітив зрізки свого ж пілота (а верніше просто їх не бачив,бо той реплей я не перевіряв). соромно. я виправився. тепер як знахожу зрізку в пілота,після цього 300 разів передивляюсь повтори свого пілота-щоб все було чесно і прозоро.
4. щодо моєї нечесності і некомпетентності. за весь сезон я знайшов аж одну зрізку в класі с1600, та й то вона не вплинула на кінцевий результат пілота. запитання- де тут нечесність чи упередженість? коли Хрстина Цимбалюк (мій пілот) із запізненням прислала реплеї на одному з попередніх етапів - Я, особисто я був за те щоб їй дали штрафний час за кожен присланий із запізненням повтор! запитання- де тут нечесність і некомпетентність?
коли Лихачу Павлу плагін зарахував штрафні секунди за зрізку (якої не було! і це видно на відео) я без всяких претензій визнав цей штраф. запитання-де нечеснісь і некомпетентність?
5. так,кожен пілот має право отримати повтори інших пілотів. але для цього потрібно -офіційно звернутись до КСК із заким проханям. повторюсь ще раз -ОФІЦІЙНО! не по аськах,не в приватних повідомленнях,а тут на форумі! і моє обурення виникло не тому,що я щось там приховую,а тому,що офіційного звернення не було,а реплеї СВК Віраж отримав! попросили б чемно на форумі-звісно прислали б вам реплеї (ше би блін з бантиком) і не було б ніяких непорозумінь
6. і останнє! пан Єськов, раджу преключити свою увагу на розвиток вашого рідного чемпіонату, а не битись з вітряками! програли-визнайте це достойно, з честю! wink

дякую Сашкові Підлуському за проведений чемпіонат! всі мене підтримають і скажуть,що все було на високому рівні!


KOTYK Sеrgio
MEGASPORT Rally Team
www.megasport.in.ua


Повідомлення відредагував MEGASinK - Нд, 15.05.2011, 17:33
 
АстраханецДата: Нд, 15.05.2011, 17:33 | Повідомлення # 45
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 77
Статус: Offline
Quote (Ha3aP)
а то что ты что-то там кому рассказывал в аське, пользователей форума не касается, потому что это был частный разговор и мы не видели ее сути. На форуме же видно что ты угрожаешь почти каждому.

Додано (05.15.2011, 17:00)

да просто не хотелось выносить на общий суд думал КСК разберется между собой, а раз там все друг друга покрывают, то у меня одно мнение.......... ну раз так то...

по ралли можешь судить нашу езду так, не одного среза, на дебюте пока 4е честно заработанное место, и мы еще покажем себя ты не переживай... Мы все за честную борьбу... пересмотри все наши повторы...

А в РФаке мы только учимся ехать, и скоро всем утрем там одно место ))) и давай НАЗАР сейчас забудем про Рфак тут ралли... вот и суди по правилам ралли и у каждого чемпа свой регламент, почитай его, а потом предъявляй мне тут про РФак, в регламенте про него не чего не указано )))

 
MEGASinKДата: Нд, 15.05.2011, 17:36 | Повідомлення # 46
Megasport Rally Driver
Група: КСК
Повідомлень: 593
Статус: Offline
і досить збочуватись і слати мені приватні повідомлення на форумі і змінювати мою репутацію шляхом нажимання плюсиків і мінусів. я людина чесна,відкрита і люблю щоб все було прозоро, тому на твої провокації не поведусь

KOTYK Sеrgio
MEGASPORT Rally Team
www.megasport.in.ua
 
Ha3aPДата: Нд, 15.05.2011, 17:39 | Повідомлення # 47
WWVRT Driver
Група: Проверенные
Повідомлень: 115
Статус: Offline
MEGASinK, може хоть поясниш, шо він хоче взагалі?

Бабло побеждает зло!
 
АстраханецДата: Нд, 15.05.2011, 17:47 | Повідомлення # 48
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 77
Статус: Offline
Quote (Ha3aP)
2. я так вижу господина Еськова сих пор мозолит тот случай с видео обзорами, когда господин Еськов с пеной у рта обещал делать видеогляд каждого этапа, а затем куда-то исчез и если бы не я и не Назар, которые напомнили ему о его обещаниях - еще и пока мы бы не увидели этого "круто" видео обзора

Тут не идет речь про обзоры тут идет речь про итоги чемпионата, напомню Вам.
Quote (Ha3aP)
. относительно инциндент на первом этапе-да, признаю свою вину. виборочно проверял повторы и так сложилось, что не заметил срезки своего же пилота (а вернише просто их не видел, ибо Рэпли я не проверял). стыдно. я исправился. теперь как нахожу срезке у пилота, после этого 300 раз передивляюсь повторы своего пилота - чтобы все было честно и прозрачно.

Какое было наказание? и почему об этом не знали все участники, разве это правильно?
Quote (Ha3aP)
пасибо Саше ПИДЛУСКАЯ за проведенный чемпионат! все меня поддержат и скажут, что все было на высоком уровне!

Согласен то только не с твоими случаями!!! в регламенте не указано что повторы нужно запрасить официально именно на форуме!!!

Потом пишется СВК а не СПК....

на счет проиграли, нет мы не проиграли. МЫ играли чисто и справедливо чем я очень горжусь, а ты обманул себя, и всех окружающих!!! подставил персонал КСК и просто Организаторов которые расхлебывают все это ГАВНО (извинение за ворожение)

Додано (15.05.2011, 17:47)
---------------------------------------------

Quote (Астраханец)
і досить збочуватись і слати мені приватні повідомлення на форумі і змінювати мою репутацію шляхом нажимання плюсиків і мінусів. я людина чесна,відкрита і люблю щоб все було прозоро, тому на твої провокації не поведусь

Я тебе написал лично что я о тебе думаю и знаю куда тебя посылают люди, и еще знаю что ты был не доволен что я проверял повторы? объясни ка почему?

!

 
ZzzДата: Нд, 15.05.2011, 17:59 | Повідомлення # 49
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Статус: Offline
Ha3aP, я высказал своё мнение!!! Или я не имею на это право?
 
ilyaДата: Нд, 15.05.2011, 18:08 | Повідомлення # 50
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Статус: Offline
хватит гнать лапшу на уши

на одном этапе были срезки а сколько тогда их было за весь чемпионат !?
интересно сколько раз MEGASPORT Rally Team закрывал глаза на срезки !?

если вы учавствуйте в чемпионате не по честному то и свк вираж будет так же с вами в следующем сезоне !!!

срезайте на здоровье !!!

p.s кузьминов александр проехал этот этап на 10+
и в обще я требую от организаторов сделать загрузку повторов для всех
как в чемпионате россии

Додано (15.05.2011, 18:04)
---------------------------------------------
чтоб все могли просматривать повторы своих соперников

Додано (15.05.2011, 18:08)
---------------------------------------------
против самих пилотов я ни чего не имею
но ребята надо всё по честному делать ( тот кто за проверку повторов отвечает у MEGASPORT Rally Team )

 
ZzzДата: Нд, 15.05.2011, 18:09 | Повідомлення # 51
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Статус: Offline
Назар, а чем это тебе мы в рфакторе не понравились? и где мы там вообще пересикались????
 
АстраханецДата: Нд, 15.05.2011, 18:11 | Повідомлення # 52
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 77
Статус: Offline
Quote (ilya)
против самих пилотов я ни чего не имею
но ребята надо всё по честному делать ( тот кто за проверку повторов отвечает у MEGASPORT Rally Team )

Котык, отвечает за все...что связано с S1600 это менеджер МЕГАСПОРТА!!!!

 
sanchoДата: Нд, 15.05.2011, 18:22 | Повідомлення # 53
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 753
Статус: Offline
Quote (Астраханец)
Котык, отвечает за все...

за все отвечаю я, так как последнее слово за мной. Леха Лопухов и Сергей Котык как члены КСК помогают мне проверять повторы. так как а С1600 ехал только один пилот Мегаспорта проверял этот клас Котык. А повторы Цимбалюк Кристины я все равно пересматривал (не все, авыборчно, признаю).


manager wild west vrt
 
АстраханецДата: Нд, 15.05.2011, 18:34 | Повідомлення # 54
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 77
Статус: Offline
Александр в общем я прошу Вас разобраться во всем по честному, вопрос о наказании остался открытым!!!

Какое наказание было у Котыка!!!???? как именно его наказали!!!??? и почему не знали об этом все участники??? (то что он был отстранен от проверки это не наказание, это и должно было быть, странно что вы его вернули) если наказание было то это один разгавор если не было то это совсем другое, и тогда мое заявление в силе:

Прошу Вас аннулировать результат 12 этапа команды МЕГАСПОРТ, судите ребята судите, собирайтесь пересматривайте все предоставленные повторы из 1600 и выносите вердикт...

Но оффициально тогда прошу предоставить повторы и мне для проверки!!! eskov87@mail.ru

Спасибо за внимание...

Повідомлення відредагував Астраханец - Нд, 15.05.2011, 18:36
 
Ha3aPДата: Нд, 15.05.2011, 18:37 | Повідомлення # 55
WWVRT Driver
Група: Проверенные
Повідомлень: 115
Статус: Offline
О, банда вже поперла.

ilya, під "ви" кого мається на увазі?

Люди, ну Ви бачили, щей вимагають!! Пардонтє, а шо ви такого зробили для Чемпіонату щоб з піною у рта тут вимагати?

Один пернув, а роздули шо пів країни отруїлось! Ви там шо курите в себе в команді? Шо за брєдні? Ви можите толком, хтось один, пояснити що ви хочите?
Подаю приклад:

Організатору Чемпіонату РБР-УА
Підлуському О.
пілота Wild West VRT
Лебедя Н.

Заява

Прошу розібратись у ситуації яка складається у даній темі у зв"язку із непристойною поведінкою пілотів команди СВК "Віраж" по відношенню до інших пілотів, що сприяє несприятливій обстановці і загрожує репутації Чемпіонату в цілому та прийняти міри. Заяву прошу розглянути у трьох денний термін та надати письмову відповідь у цій же темі.
15.05.2011 (18-31)

Тепер зрозуміло як писати офіційно? Все чітко і по полках і я думаю всім зрозуміло викладено у заяві. Що хочети ви (я вже 2 рази перечитував всі ваші пости) я так і не зрозумів.


Бабло побеждает зло!
 
MEGASinKДата: Нд, 15.05.2011, 18:40 | Повідомлення # 56
Megasport Rally Driver
Група: КСК
Повідомлень: 593
Статус: Offline
Потдержите меня на украине меня пресенгуют а я отстаиваю наше 3е место!!!!
все в форум!!!

ребят поддерживаем до конца, до резов если остановимся то будет очень все плохо, Титов Марков, Смирнов пишите на форуме Украины прошу вас

максим я отписался от души !)))

в своём стиле ( но без матов )

Ha3aP, то в них флешмоб biggrin типу програли на трасі,тому давайте всі напишем на форумі "ніачьом" -> Мегаспорт дискваліфікують...потім ше на Ялту шось напишем і виграєм РБР-УА biggrin


KOTYK Sеrgio
MEGASPORT Rally Team
www.megasport.in.ua
 
АстраханецДата: Нд, 15.05.2011, 18:42 | Повідомлення # 57
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 77
Статус: Offline
Не хорошо по чужим форумам лазить, к ялте нет ни какиех претензий, да и можете нас аннулировать за 12 этап ну я не позволю чтобы МЕГА был на подиуме
 
Ha3aPДата: Нд, 15.05.2011, 18:44 | Повідомлення # 58
WWVRT Driver
Група: Проверенные
Повідомлень: 115
Статус: Offline
MEGASinK, усьо по феншую блін smile

Бабло побеждает зло!
 
MEGASinKДата: Нд, 15.05.2011, 18:48 | Повідомлення # 59
Megasport Rally Driver
Група: КСК
Повідомлень: 593
Статус: Offline
Quote (Астраханец)
ну я не позволю чтобы МЕГА был на подиуме

а чого? cry може хай буде? sad


KOTYK Sеrgio
MEGASPORT Rally Team
www.megasport.in.ua
 
АстраханецДата: Нд, 15.05.2011, 18:51 | Повідомлення # 60
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 77
Статус: Offline
Короче все понятно с вами, Куда заявление писать ткини меня носом, а то и темы нет то такой, а ты мегасик раз залез опять на сайт то тогда расскажи как самый уважаемый человек, послал тебя на 3 буквы, ты знаешь кто тебя послал за последнии 4 дня ))) и за что, как ты рыл под нас инфу!!!
 
Форум » Open Ukrainian Virtual Championship 2010-11 » Етапи чемпіонату » 12 - Rally Bukovyna (Останній етап сезону)
Пошук:

rbr.at.ua © 2008-2024