Пт, 29.03.2024, 13:21 • Ви увійшли як "Гость"  
 

Стара
Фортеця
7-12/10
2010

Київська
Русь
28/10-2/11
2010

Чумацький шлях
18-23/11
2010

Ралі
Трембіта
2-7/12
2010

Буковинська зима
23-28/12
2010

Ралі
Маріуполь
13-18/01
2011

Ралі
Акерман
27/01-1/02
2011

Львівський стандарт
10-15/02
2011

Александров ралі
3-8/03
2011

Ралі
Галіція
24-29/03
2011

Прайм Ялта
Ралі
14-19/04
2011

Ралі
Буковина
5-10/05
2011
[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Open Ukrainian Virtual Championship 2010-11 » Етапи чемпіонату » 12 - Rally Bukovyna (Останній етап сезону)
12 - Rally Bukovyna
sasaДата: Нд, 15.05.2011, 20:04 | Повідомлення # 81
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 62
Статус: Offline
Гулять будем после официальных результатов ))))))
 
Ha3aPДата: Нд, 15.05.2011, 20:28 | Повідомлення # 82
WWVRT Driver
Група: Проверенные
Повідомлень: 115
Статус: Offline
Мені від офіційних не жарко не холодно, а пива хоцця ))

Бабло побеждает зло!
 
АстраханецДата: Нд, 15.05.2011, 20:45 | Повідомлення # 83
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 77
Статус: Offline
Quote (Ha3aP)
всі повтори ралі Буковина
качайте, перевіряйте. завтра протягом дня офіційно будуть оголошені результати (я надіюсь biggrin )

И еще где посмотреть штрафы которые вы присвоили пилотам!!!???

Спасибо за внимание!!!

 
KKSДата: Пн, 16.05.2011, 01:09 | Повідомлення # 84
WWVRT Driver
Група: КСК
Повідомлень: 110
Статус: Offline
Люди, ауу ви де там?
Уууув увв ув увуімкніть логіку!

Один просить анулювати результати раллі, які ще не вивісили. Щось дуже на вибори схоже, ще йде голосування ,а вже кричать Фальс, фальсфу, фальсифукація.

До команди Віраж прохання: сформулюйте свою думку чітко, я особисто нічьо не зрозумів шо хто од кого хотів.
з форуму стало ясно шо члена КСК який перевіряє с1600 звинувачують в тому шо він приховав зрізки своєї команди тої частини шо в с1600 не їде. Де логіка? якийм боком зрізки с2000 до члена кск який перевіряє с1600?


Wild West VRT #24
 
SevikДата: Пн, 16.05.2011, 01:27 | Повідомлення # 85
Генерал-майор
Група: Проверенные
Повідомлень: 318
Статус: Offline
Quote (sancho)
всі повтори ралі Буковина
качайте, перевіряйте. завтра протягом дня офіційно будуть оголошені результати (я надіюсь biggrin )

Что за шум, а драки нет? Какие проблемы? Показали реплэи и все! И пусть человек извиняется за свой наезд!
(если конечно все чисто с повторами ) biggrin


KOCHETKOV Sergey
Manager YCRT
 
lyhodeyДата: Пн, 16.05.2011, 01:40 | Повідомлення # 86
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 89
Статус: Offline
шановні КСК, менеджери команд, пілоти.... хочу висловити свою думку з приводу конфлікту, який виник при підрахунку результатів чемпіонату, а точніше результатів команди, за яку виступаю.... з приводу обговорення теми начебто Сергія Котика було виключено з членів КСК, за допущені ним прогалини, чи "закриття очей" при перевірці повторів - всім роз"яснено директором чемпіонату sancho, і питання думаю обговоренню не підпадає... якщо хтось із членів команд - суперників сумнівався у правдивості результатів на відрізках - це б було відмічено на самому форумі... до прикладу, основним моїм суперником в класі виявився Лопухов, з яким ми боролися "бампер в бампер", і фінішували в кінці чемпіонату з різницею в 2 бали, тобто в одну позицію... але як би там не було, ми показували результати, відсилали свої повтори КСК, і жодних проблем при цьому чи недовіри у нас не виникало... ми з цим погоджувались, як і всі інші команди ... більше того, команда Мегаспорт завоювала більшість своїх балів у двох класах, це N4 та S2000, в одному з яких у мене суперник Лопухов, а в другому бали почали здобуватись тільки із середини чемпіонату... до цього часу і при помилках О.Кузьмінова більш вагому частину балів привозила Х.Цимбалюк... то чому на сьогодні, Ви, керівництво СВК Віраж починаєте воювати??? Ваша основна проблєма, це те, що ви поступилися МЕГАСПОРТУ.... і ви вирішили боротися вкінці, після фінішу останнього швидкісного відрізку у чемпіонаті??? боротися, звинувачуючи в першу чергу директора команди і членів КСК про проведену ними НЕПРОФЕСІОНАЛЬНУ роботу протягом сезону.... називаючи їх нехай не відкрито, та все-таки брехунами....., які ще й до того перебувають у зговорі, - це абсурд.... не опускайте репутацію своєї команди.... я думав, чесно, ще до завершення сезону, виникнуть більші проблєми із командою Ялта Ралі, але на сьогодні, при НАГОДІ, я дякую директорові команди та моєму основному супернику Олексію Лопухову за суперництво та "пилюку на трасі", а Вам, товаришу Єськов, бажаю продовження боротьби з Мегаспортом, нехай навіть не на трасі, а після фінішу, тут на форумі, запасіться відром з брудом, і може вам вдасться облити цю білу сторінку багнюкою tongue

*Lykhach Pasha*
Megasport Rally Team
 
АстраханецДата: Пн, 16.05.2011, 07:40 | Повідомлення # 87
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 77
Статус: Offline
Quote (Sevik)
Вы, руководство СПК Вираж начинаете воевать??? Ваша основная проблема, это то, что вы уступили МЕГАСПОРТ .... и вы решили бороться наконец, после финиша последнего скоростного отрезке в чемпионате??? бороться, обвиняя в первую очередь директора команды и членов КСК о проведенной ими

Я говорю но обо всех ребятах из КСК а именно об одном!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Ha3aPДата: Пн, 16.05.2011, 09:44 | Повідомлення # 88
WWVRT Driver
Група: Проверенные
Повідомлень: 115
Статус: Offline
От що саме головне, як ти йому не говори, як ти йому не доказуй все рівно не може зробити те що його просять, а тим більше зробити пітвердження своєї обуреності. Я б то його вже накал пасаділ, та хочеться видовищ smile

Бабло побеждает зло!

Повідомлення відредагував Ha3aP - Пн, 16.05.2011, 09:54
 
KKSДата: Пн, 16.05.2011, 10:09 | Повідомлення # 89
WWVRT Driver
Група: КСК
Повідомлень: 110
Статус: Offline
всі чітери!!! це я як пілот маючий доступ в КСК заявляю! Я особисто бачив як 70% Н4 класу їхало на Н14-х. Це не просто неподобство, це просто акт вандалізму до Н4 класу. І я вимагаю дискаліфікації всіх пілотів виступаючих на Н14 виробництва ТМЕ або УРТ biggrin

Wild West VRT #24
 
АстраханецДата: Пн, 16.05.2011, 11:39 | Повідомлення # 90
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 77
Статус: Offline
Назар, да я понимаю, что я прошу невозможного, я немного остыл и понимаю, что ребята из команды, которые завоевали свои места здесь не причем, и лишать их третьего место это будет не справедливо, мне не нужно 3е место я хочу справедливости, но тогда уберите этого Котыка с КСК и не допускайте этого больше ни когда, я знаю что я прав, и это знаете вы... я Уважаю каждого пилота команды МЕГАСПОРТ спасибо им за борьбу на трассе , и вообще всех пилотов,кто принял участие на трассе и в организации РБР УА, ну нельзя все же чтобы человек который так поступил остался безнаказанным, не нужно снимать команду, отнимать у них очки, разберитесь с тем что Котык не добросовестно проводил проверки на срезки...вплоть до последнего этапа!!!

Это последнее что я прошу, здесь все четко написано, и понятно...

Додано (16.05.2011, 11:39)
---------------------------------------------

Quote (Ha3aP)
Вот что самое главное, как ты ему не говори, как ты ему не досказывай все равно не может сделать то что его просят, а тем более сделать питвердження своей возмущенности. Я бы то его уже накал пасадил, и хочется зрелищsmile

КСК наказать ведь нельзя, и доказать ему тоже не чего нельзя? так получаеться!!!???

 
MEGASinKДата: Пн, 16.05.2011, 11:47 | Повідомлення # 91
Megasport Rally Driver
Група: КСК
Повідомлень: 593
Статус: Offline
КОТИКА НАКАЛ НАХ (с) biggrin biggrin biggrin

KOTYK Sеrgio
MEGASPORT Rally Team
www.megasport.in.ua
 
leh@08Дата: Пн, 16.05.2011, 11:50 | Повідомлення # 92
Подполковник
Група: КСК
Повідомлень: 134
Статус: Offline
Quote (KKS)
І я вимагаю дискаліфікації всіх пілотів виступаючих на Н14 виробництва ТМЕ або УРТ biggrin

biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


LOPUKHOV Aleksey
Yalta Crimea Rally Team
Team driver

Езжу на Logitech G25 900º + manual H-shifer

Видео: http://www.youtube.com/watch?v=4SYTzmb1jxs
 
KKSДата: Пн, 16.05.2011, 12:05 | Повідомлення # 93
WWVRT Driver
Група: КСК
Повідомлень: 110
Статус: Offline
Quote (Астраханец)
ну нельзя все же чтобы человек который так поступил остался безнаказанным,

Як поступив? скажеш хоч за 5 сторінок чи ні?


Wild West VRT #24
 
Ha3aPДата: Пн, 16.05.2011, 20:34 | Повідомлення # 94
WWVRT Driver
Група: Проверенные
Повідомлень: 115
Статус: Offline
Жаль, жаааль, что нам так и не удалось услышать начальника транспортного цеха!

Додано (16.05.2011, 20:34)
---------------------------------------------
Астраханец, а що, сьогодні продовження не буде? Я би то не проти сьодні перед сному підняти собі настрій shy


Бабло побеждает зло!
 
KKSДата: Вт, 17.05.2011, 13:56 | Повідомлення # 95
WWVRT Driver
Група: КСК
Повідомлень: 110
Статус: Offline
Пора наверно відевами розбавить темку, ща я свій чірдон виложу happy

Wild West VRT #24
 
Ha3aPДата: Вт, 17.05.2011, 14:38 | Повідомлення # 96
WWVRT Driver
Група: Проверенные
Повідомлень: 115
Статус: Offline
Ну і де?

Бабло побеждает зло!
 
sanchoДата: Вт, 17.05.2011, 21:18 | Повідомлення # 97
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 753
Статус: Offline
Офіційні результати Ралі Буковина

manager wild west vrt
 
Ha3aPДата: Вт, 17.05.2011, 22:21 | Повідомлення # 98
WWVRT Driver
Група: Проверенные
Повідомлень: 115
Статус: Offline
Ну всьо, капєц тобі Сашко biggrin

Бабло побеждает зло!
 
KKSДата: Вт, 17.05.2011, 23:18 | Повідомлення # 99
WWVRT Driver
Група: КСК
Повідомлень: 110
Статус: Offline
Спочатку був мегастрах коли я чуть пізніше загальмував чим треба, замість запланованої 3ї передачі, прийшлось включати 2гу і газ в пол надіючись на те шо евік всетаки витягне... і він витягнув

А це вже прикрий схід, який можливо забрав перемогу в класі



Wild West VRT #24


Повідомлення відредагував KKS - Вт, 17.05.2011, 23:33
 
Ha3aPДата: Вт, 17.05.2011, 23:51 | Повідомлення # 100
WWVRT Driver
Група: Проверенные
Повідомлень: 115
Статус: Offline
А ось і мій, чучуть схід ))


Бабло побеждает зло!
 
Форум » Open Ukrainian Virtual Championship 2010-11 » Етапи чемпіонату » 12 - Rally Bukovyna (Останній етап сезону)
Пошук:

rbr.at.ua © 2008-2024